Nog geen reviews

Maak je geen zorgen, onze apparaten worden uitgebreid getest. En je kunt je bestelling altijd binnen 30 dagen terugsturen, zonder opgaaf van reden.

Twijfel je nog?

Productdetails
FAQs

Lenovo dockingstation OneLink Dock
incl. 65W voedingsadapter

  • Lenovo dockingstation OneLink Dock | incl. 65W voedingsadapter, image 1 of 3
  • Lenovo dockingstation OneLink Dock | incl. 65W voedingsadapter, image 2 of 3
  • Lenovo dockingstation OneLink Dock | incl. 65W voedingsadapter, image 3 of 3
Afbeelding enkel ter illustratie
  • Lenovo dockingstation OneLink Dock | incl. 65W voedingsadapter, thumbnail 1 of 3
  • Lenovo dockingstation OneLink Dock | incl. 65W voedingsadapter, thumbnail 2 of 3
  • Lenovo dockingstation OneLink Dock | incl. 65W voedingsadapter, thumbnail 3 of 3
Product momenteen niet op voorraad
Ontdek meer Docking Stations
Aansluitingen
2 x USB 3.0, 2 x USB 2.0, Gb LAN, HDMI, Audio in/out
Afmetingen
200 x 120 x 170 mm
Compatibiliteit
ThinkPad E431, E531, S531, S440
Kleur
zwart
Merk
Lenovo
Overig
met 65W voedingseenheid

Jouw refurbed product

Refurbed producten zijn duurzamer en tot wel 40% goedkoper dan een nieuw apparaat. Je refurbed product wordt geleverd met een minimale garantie van 12 maanden. Mocht het apparaat onverhoopt niet aan je verwachtingen voldoen, kun je 'm binnen 30 dagen kosteloos retourneren.

Lenovo dockingstation OneLink Dock - Beschrijving

Met de refurbished Lenovo Docking station OneLink Dock til je jouw werkplek moeiteloos naar een hoger niveau. Sluit eenvoudig al je apparaten aan, werk efficiënter en maak een duurzame keuze voor het milieu. Deze docking station past perfect bij jouw ThinkPad en maakt het dagelijkse werken flexibeler en overzichtelijker.

Jouw werkplek, helemaal verbonden

Verbind je laptop in één klik met al je randapparatuur. Dankzij de vele aansluitingen zoals USB 3.0, USB 2.0, HDMI en LAN werk je snel en zonder gedoe. Geen wirwar aan kabels meer en altijd een opgeruimd bureau – dat geeft rust en overzicht, elke werkdag opnieuw.

Belangrijkste voordelen

  • Efficiëntie in één beweging: Koppel je ThinkPad razendsnel aan meerdere schermen, toetsenborden en netwerkverbindingen.
  • Ruimte om te groeien: Ideaal voor thuiswerkers, studenten of iedereen die lekker soepel wil schakelen tussen devices.
  • Veilig & vertrouwd: Met een refurbished docking station profiteer je van professionele controle en betrouwbaarheid, zonder in te leveren op kwaliteit.
  • Duurzame keuze: Door refurbished elektronica te kiezen, geef je een uitstekend product een tweede leven en bespaar je grondstoffen. Zo draag je bij aan een meer duurzame wereld 🌱.

Veelgestelde vragen over de refurbished Lenovo OneLink Dock

Kan ik mijn accessoires en schermen eenvoudig aansluiten?

Zeker! Dankzij de diverse poorten sluit je snel je muis, toetsenbord, printer en één of meerdere externe schermen aan. Zo creëer je direct een complete werkplek, of je nu thuis werkt of op kantoor.

Werkt deze docking station met mijn ThinkPad?

De refurbished Lenovo OneLink Dock is speciaal ontworpen voor modellen zoals de ThinkPad E431, E531, S531 en S440. Even controleren of jouw device ertussen staat, en je zit goed!

Waarom kiezen voor een refurbished docking station?

Je krijgt een betrouwbaar, professioneel gecontroleerd product dat duurzaam is én voordelig. Daarnaast is de kwaliteit beter dan bij gewone tweedehands elektronica. Zo werk je zorgeloos én bewust.

Praktische scenario’s

  • Thuiswerkplek in één klik: Je sluit je ThinkPad aan en alles werkt direct, van toetsenbord tot printer.
  • Flexibele kantooropstelling: Wissel snel tussen verschillende werkplekken zonder telkens kabels te verplaatsen.
  • Efficiënt studeren: Gebruik meerdere schermen en accessoires voor school- of studietaken – alles blijft overzichtelijk en georganiseerd.

Zorgeloos gebruik

Bij refurbed ontvang je altijd minimaal 12 maanden garantie op je docking station. Bovendien mag je binnen 30 dagen gratis retourneren als het product niet bevalt. Zo koop je zonder zorgen en kies je automatisch voor zekerheid én duurzaamheid.

Maak je werkplek compleet, werk slimmer en draag bij aan een groenere toekomst met een refurbished Lenovo docking station uit de categorie Docking Stations bij refurbed.

Het refurbed proces

Every refurbed device is refurbished in up to 40 steps — taking it from used to like new again. Here are 5 key steps:

Refurbisher koopt gebruikte elektrische apparaten

1. De verkoper koopt apparaten in

Data verwijderen van gebruikte elektrische apparaten

2. Data verwijderen

Defecte componenten worden vervangen

3. Defecte onderdelen vervangen

Exterieur van de gebruikte elektronica wordt gereinigd

4. Uiterlijke opknapbeurt

Refurbisher verkoopt de apparaten via de refurbed website

5. Verkoop via refurbed

Wat is refurbed?
Refurbed is een digitale marktplaats voor refurbished elektronica. Een refurbed Lenovo dockingstation OneLink Dock functioneert als nieuw maar is veel goedkoper. Hoe kan dat? Zodra onze retailers een gebruikt product hebben ontvangen, doorlopen experts een vernieuwingsproces van 40 stappen. Dit wordt bij alle producten gedaan om ervoor te zorgen dat ze zowel goed werken als er als nieuw uitzien. Hierdoor kunnen wij prachtige producten aanbieden die duurzamer zijn.
Waarom zou ik mijn Lenovo dockingstation OneLink Dock bij refurbed kopen?
Met een Lenovo dockingstation OneLink Dock van refurbed ben je tot wel 40% goedkoper uit dan met een vergelijkbaar nieuw apparaat. Bovendien geven we je een minimale garantie van 12 maanden op elk apparaat en een gratis proefperiode van 30 dagen, waarin je het apparaat kunt retourneren voor een volledige terugbetaling. Dit betekent dat je geld bespaart en het apparaat kunt testen om er zeker van te zijn dat het perfect werkt voor jou
Waarom is de refurbed Lenovo dockingstation OneLink Dock zo goedkoop?
Elke refurbed verkoper is gespecialiseerd in bepaalde merken. Ze kopen meestal demo-modellen en zakelijke apparaten in grote hoeveelheden tegen lage prijzen. Hun specialisatie maakt de vernieuwingsprocessen zeer efficiënt, wat resulteert in volledig refurbished producten die tot 40% goedkoper zijn dan nieuwe producten.
Wat betekenen de verschillende productcategorieën precies?
refurbed Lenovo dockingstation OneLink Docks werken als nieuwe apparaten en hebben daarom geen functionele beperkingen. De visuele staat van de apparaten kan worden geselecteerd op basis van uw behoeften. Wat zijn de visuele categorieën?

Premium (AA-Grading)
Premium Lenovo dockingstation OneLink Docks zijn visueel identiek aan nieuw, zonder zichtbare tekenen van slijtage of gebruik. Geen krassen, schrammen, deuken of vlekken op de behuizing of het scherm.
Uitstekend (A-Grading)
Uitstekende Lenovo dockingstation OneLink Docks hebben geen deuken, krassen of tekenen van slijtage die zichtbaar zijn vanaf een afstand van 30cm - noch op de behuizing noch op het display.
Heel goed (B-grading)
Heel goede Lenovo dockingstation OneLink Docks kunnen minimale deuken, krassen of slijtage op de behuizing hebben die zichtbaar zijn vanaf 30cm afstand. Er kunnen micro-krassen op het display/scherm zijn, maar deze zijn niet zichtbaar wanneer het display aan staat.
Goed (C-Grading)
Goede Lenovo dockingstation OneLink Docks hebben zichtbare tekenen van gebruik zoals krassen en/of deuken op de behuizing. Er kunnen micro-krassen op het display/scherm zijn, maar deze zijn niet zichtbaar wanneer het display aan staat.
Hoe werkt de gratis proefperiode van 30 dagen?
Mocht je niet tevreden zijn met je bestelling, dan kun je deze binnen 30 dagen kosteloos retourneren. Hiervoor neem je rechtstreeks contact op met de verkoper via jouw persoonlijke klantaccount en geeft je aan dat je jouw apparaat wilt ruilen of retourneren. Als alternatief kun je natuurlijk ook contact opnemen met onze refurbed klantenservice. Wij helpen je graag verder en nemen voor jou contact op met de verkoper. De verkoper stuurt je een gratis retourlabel per e-mail of in je klantaccount.
Wat zijn mijn garantievoorwaarden?
We bieden minimaal 12 maanden garantie op alle refurbed Lenovo dockingstation OneLink Dock. Deze garantie dekt alle technische gebreken die in deze periode kunnen optreden en niet door uw eigen fout zijn veroorzaakt.

Voorbeelden zijn:
- Het toestel kan niet meer worden ingeschakeld.
- Het toestel kan geen netwerk vinden.
- De luidspreker werkt niet.

De batterij valt ook onder de garantie. Er wordt een onderscheid gemaakt tussen slijtage en technische gebreken. Technische gebreken vallen onder de garantie en worden gekenmerkt door abnormaal gedrag. Abnormaal gedrag kan bijvoorbeeld zijn dat het toestel slechts tot 40% kan worden opgeladen. Let op: uw minimale garantie van 12 maanden is refurbed's vrijwillige commerciële toezegging aan u. Dit heeft geen invloed op uw wettelijke consumentenrechten
Hoe kan refurbed de kwaliteit van de Lenovo dockingstation OneLink Dock garanderen?
Alleen professionele en gecertificeerde verkopers mogen hun elektronische producten op refurbed aanbieden. We verzekeren dit met voortdurende kwaliteitstests en constante monitoring. Onze verkopers zijn allemaal gevestigd binnen de EU. Hierdoor kunnen wij snelle levertijden en optimaal contact garanderen.
Welke milieubeschermingsprojecten ondersteunen we?
We hebben sinds onze oprichting meer dan 6,6 miljoen bomen geplant - daar zijn we erg trots op. Maar het was tijd om nog meer te doen voor ons milieu. Daarom ondersteunen we projecten die
- Landschappen herstellen - gaat verder dan het planten van bomen, ecosystemen worden gerepareerd en banen gecreëerd
- Koolstofdioxide uit de atmosfeer halen en permanent opslaan
- Elektronisch afval recyclen en materialen hergebruiken

Meld je aan voor onze nieuwsbrief en ontvang €15 korting!

Mis nooit meer een aanbieding.

Informatie over het gebruik van persoonsgegevens vind je in ons privacybeleid.