Acer Aspire 3 Spin A3SP14-31PT | i3-N305 | 14"
8 GB | 256 GB SSD | Win 11 Home | BE
  • Acer Aspire 3 Spin A3SP14-31PT | i3-N305 | 14" | 8 GB | 256 GB SSD | Win 11 Home | BE, image 1 of 5
  • Acer Aspire 3 Spin A3SP14-31PT | i3-N305 | 14" | 8 GB | 256 GB SSD | Win 11 Home | BE, image 2 of 5
  • Acer Aspire 3 Spin A3SP14-31PT | i3-N305 | 14" | 8 GB | 256 GB SSD | Win 11 Home | BE, image 3 of 5
  • Acer Aspire 3 Spin A3SP14-31PT | i3-N305 | 14" | 8 GB | 256 GB SSD | Win 11 Home | BE, image 4 of 5
  • Acer Aspire 3 Spin A3SP14-31PT | i3-N305 | 14" | 8 GB | 256 GB SSD | Win 11 Home | BE, image 5 of 5
Afbeelding enkel ter illustratie
  • Acer Aspire 3 Spin A3SP14-31PT | i3-N305 | 14" | 8 GB | 256 GB SSD | Win 11 Home | BE, thumbnail 1 of 5
  • Acer Aspire 3 Spin A3SP14-31PT | i3-N305 | 14" | 8 GB | 256 GB SSD | Win 11 Home | BE, thumbnail 2 of 5
  • Acer Aspire 3 Spin A3SP14-31PT | i3-N305 | 14" | 8 GB | 256 GB SSD | Win 11 Home | BE, thumbnail 3 of 5
  • Acer Aspire 3 Spin A3SP14-31PT | i3-N305 | 14" | 8 GB | 256 GB SSD | Win 11 Home | BE, thumbnail 4 of 5
  • Acer Aspire 3 Spin A3SP14-31PT | i3-N305 | 14" | 8 GB | 256 GB SSD | Win 11 Home | BE, thumbnail 5 of 5
Product momenteen niet op voorraad
Ontdek meer Acer Laptops
  • Opslag
    256 GB
  • Type harde schijf
    SSD
  • Werkgeheugen
    8.0 GB
    LPDDR5
  • Beeldschermgrootte
    14.0 "
    1920 x 1200 (WUXGA)
  • Processor
    Intel Core i3-N305
    1.80 GHz
  • Aantal processorkernen
    8
Aansluitingen
USB-C 3.1, 2 x USB-A 3.0, HDMI 2.1, Audio in/out
Aantal processorkernen
8
Afmetingen
319.8 x 18.9 x 227.9 mm
Beeldschermgrootte
14.0 "
Beeldschermresolutie
1920 x 1200 (WUXGA)
Besturingssysteem
Windows 11 Home
Connectiviteit
WiFi 802.11a/b/g/n/ac/ax, Bluetooth 5.2
Display
IPS, 60 Hz
Gewicht
1540.0 g
Grafische kaart
Intel UHD Graphics
Kleur
zilver
Merk
Acer
Numpad
nee
Opmerking
Opslag
256 GB
Optische schijf
nee
Overig
Processor
Intel Core i3-N305
Processorsnelheid
1.80 GHz